YENİ MECRA

Diğer Mecralara Oranla Daha Ekonomiktir.

Network içerisinde toplam 2232 adet turnike bulunmaktadır. Turnikelerin ana gövdesinin dışında her bir turnikede toplam 3 adet kol, dolayısı ile reklam alanı yer almaktadır. 1365 turnike dikkate alındığında; 2232 x 3 = 6696 adet reklam alanına denk gelmektedir. Network içinde yer alan turnikeler belirli bir program dahilinde istenilen bölgelerde üçer aylık dönemler ile kullanılabilir.

Bir Günde, 7,5 Milyon Kişiye Ulaşır.

Bir günde Metrobüs ve Metro istasyonlarından yaklaşık 3,5 milyon yolcu geçiş yapmaktadır. Aynı yolcunun hem giriş hem de çıkışta turnikeleri kullandığı düşünüldüğünde bir günde yaklaşık 7,5 milyon, bir ayda 220 milyon kişinin reklam mesajlarınız ile etkileşimli iletişime geçmesi anlamına gelmektedir.

Net Ölçümleme Sunar.

Diğer açık hava reklam mecralarına göre % 100 ölçümlenebilmekte, her gün hangi istasyondan ve hangi turnikeden kaç kişinin geçtiği net olarak raporlanabilmektedir.

Mesajı, Hedef Kitlesine Direkt İletir.

Turnike Media diğer reklam mecraları ile kıyaslandığında, etkileşim açısından hiçbir mecrada olmayan bir avantaja sahiptir. Hedef kitle ile mesajın etkileşimi her turnikeden geçiş sırasında üstelik günde en az iki kez doğrudan o mesaja dokunarak yaşanmaktadır. Bu anlamda tasarlanacak yaratıcı uygulamalar ile (bu dokunma unsuruna bağlı olarak) daha etkili sonuçlar elde etmek mümkündür.

 

BİR GÜNDE 7,5 MİLYON KİŞİYE
ULAŞAN YEPYENİ BİR REKLAM MECRASI
TURNİKE MEDİA;

  • Markanızı tüketiciyle buluşturuyor.
  • Hedef kitleyi durduruyor ve markanızla göz temasına geçiriyor.
  • Reklama dokunduruyor veya temas ettiriyor.
  • Zaping şansı vermiyor.
  • Yüksek frekans, düşük maliyet sunuyor.
  • Ölçümleme oranı veriyor

Turnikeler Nasıl Kaplanır.

Toplam 2232 turnikede yaklaşık olarak her biri için 300 cm’lik kullanım alanı bulunmaktadır. Turnikelerin jeton atılan gövde bölümü dijital baskı teknolojisi ile sticker olarak uygulanmaktadır. Turnikelerde bulunan kollar (üç adet) ise sert ve saydam pleksi olarak üretilmiş reklam alanının içine mesajlar silindir şeklinde yerleştirilmektedir. Prodüksiyon açısından özel uygulamalar gerektirdiğinden baskı, prodüksiyon ve uygulama Turnike Media tarafından gerçekleştirilmektedir. Network’te yer alan turnikelerdeki reklam uygulamaları yaklaşık 48 saatte yapılmaktadır.